Strona główna

Uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez Centrum Współpracy Polska – Chiny „Instytut Konfucjusza” w Opolu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku w mediach społecznościowych i na stronie internetowej Instytutu Konfucjusza i Politechniki Opolskiej.

Nie kradnij dzwonu z zatkanymi uszami.
yǎn ěr dào líng
掩耳盗铃

Aktualności i ogłoszenia dla kursantów

Żegnamy, ale pamiętamy…

„Coś się tu nie zaczyna w swojej zwykłej porze. Coś się tu nie odbywa jak powinno. Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma”. Wisława Szymborska

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”, ks. Jan Twardowski

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tym, że w nocy (17/18.07.2019 r.) odszedł prof. Marek Tukiendorf, Rektor Politechniki Opolskiej.

STUDENCKI KWADRANS

Centrum Współpracy Polska – Chiny Instytut Konfucjusza w Opolu był tematem programu „Kwadrans Studencki” 04.04.2019 r. Zapraszamy do obejrzenia fragmentu:

Reportaż CCTV – Opole Homeland-Dreamland

Opole na trasie „Nowego Jedwabnego Szlaku – One Belt, One Road”. Zapraszamy do obejrzenia reportażu CCTV przedstawiającego znaczenie naszego regionu, inicjatywy ośrodków akademickich oraz wkład Instytutu Konfucjusza w Opolu w upowszechnienie kultury i języka „Państwa Środka”.

中央电视台《远方的家》采访波兰奥波莱省政府、奥波莱工业大学和奥波莱孔子学院举办的”一带一路“大会

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kursy języka chińskiego dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych.

W Instytucie Konfucjusza znajdziecie Państwo bogatą ofertę dostosowaną do różnych potrzeb.

Prosimy o kontakt mailowy:

m.pawlowska@po.opole.pl
lub
w.sasiadek@po.opole.pl

lub telefoniczny 77 449 81 28 lub 77 449 81 33

Szczegółowe informacje dotyczące terminów zajęć i płatności prześlemy wraz z potwierdzeniem zapisu do konkretnej grupy. W przypadku zebrania się grupy liczącej minimum 6 osób, możliwe jest uruchomienie kursu języka chińskiego z początkiem każdego semestru, na dowolnym poziomie.

Menu
X