Wybierz się na wirtualną wycieczkę po Instytucie Konfucjusza w Opolu.

Opolski Instytut Konfucjusza pierwszy w Polsce!

Któż nie lubi stać na podium? Z jednej strony pierwsze miejsce jest nagrodą za dotychczasowy trud
i starania, z drugiej zaś – stanowi swoistą obietnicę złożoną samemu sobie by wciąż dążyć do doskonałości. Niegdyś byliśmy pierwszym Instytutem Konfucjusza w kraju, który powstał przy uczelni technicznej. Dziś natomiast, z nieukrywaną radością i dumą, prezentujemy pierwszy w Polsce spacer po Instytucie bez konieczności wychodzenia z domu!

Zapraszamy do wirtualnej przechadzki po pomieszczeniach, w których na co dzień przebywamy, pracujemy, prowadzimy zajęcia i organizujemy wydarzenia kulturalno – edukacyjne. To niezwykła okazja by przyjrzeć się  naszemu małemu kawałkowi Chin w Polsce – i to w dodatku z  każdej perspektywy i pod każdym kątem! Ciekawostką jest również fakt, że spacer jest przystosowany do interakcji w okularach VR.

Oprócz samej wędrówki, dla wszystkich zainteresowanych, został także przygotowany fotoalbum upamiętniający wydarzenia, które odbyły się na przestrzeni ostatnich lat w opolskim Instytucie Konfucjusza.

W tym miejscu chcemy złożyć serdeczne podziękowania niezastąpionemu Przemysławowi Puszczewiczowi – pomysłodawcy i realizatorowi przedsięwzięcia, bez którego spacer dalej  pozostawałby w sferze marzeń.

To jak, dacie się wyciągnąć na spacer?

https://ik.po.opole.pl/360/

Menu
Skip to content